Al, Götür – Yap, Getir

Deneyimli ve uzman kadromuz ile Apple kullanıcılarına kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz. iPhone tamiri konusunda uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunuyor, cihazınızı garanti belgesiyle teslim ediyoruz.

Arızalı cihazınızı müşteri talep formu ile teslim alıyoruz. Cihazınızın arızasını tespit ettikten sonra ücret tespiti yapıyoruz. Ücret bilgisiyle ilgili sizinle iletişime geçiyoruz.

Kullanıcı, işlem ücretini onayladıktan sonra uzman ekibimiz ile cihazınızın bakım ve onarımını yapıyoruz. Cihazınızı 3 saat içerisinde tamir ediyor ve sizlere teslim ediyoruz. Cihazın onarım işleminin tamamlanmasının ardından kullanıcıyla iletişime geçerek, cihaz onarımı hakkında bilgi veriyoruz.

Garanti Belgesi ile Hızlı Teslimat

Cihaz tamir edildikten sonra onarım ücreti nakit veya havale/EFT şeklinde alınır. Kullanıcıya, garanti belgesi ve teslim formu ile cihaz teslim edilir.

Türkiye’nin Her Bölgesine Garantili Hizmet

Teknotax olarak iPhone tamiri konusunda İstanbul başta olmak üzere, tüm Türkiye’ye hızlı ve garantili hizmet veriyoruz. Tüm iPhone modellerinde her türlü bakım ve onarım hizmetini hızlı bir şekilde yapıyoruz.

Kargo ile Arızalı Cihaz Gönderimi

iPhone cihazlarınızın tamiri ve bakımı için ücretsiz kargo seçeneğini kullanarak cihazınızı servisimize ulaştırabilirsiniz. Teknotax olarak Yurtiçi Kargo ile kurumsal anlaşmamız mevcuttur. Bulunduğunuz il veya ilçeden Yurtiçi Kargo şubesine gittiğinizde cihazınızı ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo ile Arızalı Cihaz Nasıl Gönderilir?

Teknotax, Yurtiçi Kargo ile kurumsal anlaşmalıdır. Bulunduğunuz şehirden Yurtiçi Kargo şubesine gittiğinizde cihazınızı göndermek için 439160898 numaralı kodu söylemeniz yeterli olacaktır. Bu kod aracılığıyla kargonuzu ücretsiz bir şekilde bize ulaştırabilirsiniz. Arızalı cihazınızı onarım için kargo ile gönderin, aynı gün bakım ve onarımını tamamlayıp size gönderelim.

Menü